Ariana as në dhomën e gjumit nuk i largon syzet e diellit nga koka!

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.

Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tri vajza dhe një djalë.

Ariana është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet, përcjell ORAinfo.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet goxha provokuese.

Me një bluzë në stil të riçipetave, Ariana nuk ka hezituar të vë në pah trupin e saj joshës.

Ndërsa ajo që ka marrë vëmendjen është vendosja e syzeve të diellit edhe brenda në dhomë. /ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme