Armando Sadiku shënon supergol dhe feston si Cristiano Ronaldo (Video)

Armando Sadiku është duke shkëlqyer në Zvicër

 

Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Armando Sadiku, është duke shkëlqyer në kampionatin zviceran. Ai ka shënuar sërish gol për Luganon, në fitoren prej 2:1 ndaj Lausanne, shkruan Gazeta Express.

Sadiku shënoi golin e parë në minutën e gjashtë të ndeshjes, të cilin e festoi si Cristiano Ronaldo, përcjell Express.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme