Arsenali në Australi prezanton fanellat e reja

Klubi londinez Arsenal në Sydney ku gjendet për fazën përgatitore ka bërë prezantimin e fanellën e tretë me të cilën do të luajë këtë sezon.

Lojtarët e ekipit të parë, Petr Cech, Olivier Giroud, Laurent Koscielny, Alexandre Lacazette, Nacho Monreal dhe Mesut Ozil u paraqitën me fanellat e reja para Sydney Opera House dhe Sydney Harbour Bridge.

I pranishëm në fotografitë me fanellë të re është edhe Alexis Sanchez, e ardhmja e të cilit ende mbetet në dyshim, pasi që sulmuesi kilian ende nuk ka vendosur nëse do të vazhdojë me Arsenalin, apo do të largohet tek ndonjë skuadër tjetër.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme