Arsenali pas mesfushorit të Interit

Mesa duket, Marcelo Brozovicdo të largohet nga skuadra italiane, Inter, gjatë kësaj vere.

Kjo pasi mesfushori kroat ka mosmarrëveshje me Interin rreth pagës, dhe duket se po kërkonklub të ri.

Sipas Tuttosport, Arsenali mund të jetë në kërkim të njëmesfushori të ri dhe do të hidhet në sulm për Marcelo Brozovic.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme