Arsenali vjen me transferim të papritur

Arsenali po planifikon të blejë mesfushorin e Aston Villa, Douglas Luiz, zbulon Birmingham Mail.

23-vjeçari ka vetëm 18 muaj të mbetur nga kontrata e tij dhe Luanët nuk i kanë ofruar ende një zgjatje,përcjell ORAinfo.

Arsenali është gati të përfitojë nga pasiguria që rrethon të ardhmen e Luizit, por duke paraqitur një ofertë zyrtare përpara mbylljes së afatit kalimtar të janarit./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme