Arsyeja pse Luan Krasniqi ishte në anën e Arslanit

Luan Krasniqin të gjithë e njohin si një prej boksierëve më të mirë shqiptarë. Ai bashkë me legjendën Aziz Salihu bëri që ky sport të jetë i shikuar edhe në trojet shqiptare.

Për opinionin e gjerë, arsyeja pse Luani i doli në mbrojtje Firat Arslan është se të dy kanë qenë në të njëjtën skuadër, dhe kanë luftuar e trajnuar së bashku për më shumë se 25 vite. E për ta lënë në “lloç” një shok të ngushtë për një duel boksi sigurisht që nuk do të ishte gjë e mirë. Luani i qëndroi besnik një shoku të tij edhe pse në zemër e ka flamurin kuqezi

Luani gjithashtu mbrojti edhe bashkëkombësin e tij, Nuri Seferin duke deklaruar se ai është një prej boksierëve më të mirë në botë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme