Arta Bajrami përsëri shtatzënë

Këngëtarja Arta Bajrami e shënoi rikthimin e saj në duet me MC Kresha.

Ajo ka treguar që është shtatzënë në muajin e tretë, shkruan arbresh.info.

Arta ka një vajzë e një djalë dhe tani ka dëshirë që të jetë përsëri nënë e djalit.

I dëshirojmë shtatzani të mbarë për këngëtaren.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme