Arta e “pandalshme”, pa sutjena dhe me te pasme gjigante provokon ndjekësit(FOTO)

Moderatorja Arta Nitaj duket se po e shfrytëzon maksimalisht këtë verë, edhe pse jemi në kohë pandemie.

Ajo ka publikuar disa fotot në rrjetet sociale, teksa provokon ndjekësit.

Nga pushimet, ajo ka publikuar foto pa sutjena dhe ku vë në pah edhe të pasmet gjigante.

Për më shumë, këto janë fotot e publikuar së fundi: