Arta Elezaj publikon imazhe të ‘nxehta”, pushimet nuk kanë të ndalur për të! (FOTO)

Aktorja Arta Elezaj e cila u bë e njohur për publikun me rolin e “Xhakartës” në serialin vendor “O sa mirë”, ka rrëmbyer vëmendjen me fotografitë e fundit që ka publikuar në rrjetin social Instagram, ku ka një numër të madh të ndjekësve.

Ajo aktualisht ndodhet në pushime në një vend bregdetar dhe sigurisht se pozat në bikini nuk kanë munguar.

Ajo u bë e njohur për rolin e saj në serialin ‘O sa mire’ e më pas edhe në emisionin komik, ‘Duplex’.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme