Arta Nitaj fotografi të ngjashme me Brunon, që dikur e kishte Alesia (Foto)

Arta Nitaj ka vendosur që të mos e fshehë më lidhjen me Brunon edhe pse është kohë e shkurtër që nga ndarja e saj me të dashurin, Endrit Thaçi njohur ndryshe si djali i Presidentit Thaçi.

Arta e njohur edhe si ‘Xhesika’ e ‘O sa mire’, përpos që kishte pranuar në një nga televizionet e Kosvoës për lidhjen me Endritin, atë e kishte bërë publike edhe përmes disa fotografive, të njëjtën gjë që po bën edhe sot, shkruan Indeksonline.

Kjo e fundit ka publikuar sot sërish fotografi tjetër me Brunon, por fotografia ngjason shumë me të njëjtën që Bruno kishte bërë dikur me Alesia Nokan, modelen e njohur nga Shqipëria e cila ishte pjesë e videoklipit të këngës ‘Ajo’ dhe ndër femrat e përfolura si e dashura e Brunos.

Ngjasia e fotos është shumë e madhe, vetëm në pozicione të ndryshme./Indeksonline/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme