As vdekja e nënës nuk i pajtoi

Adelina dhe Zanfina Ismaili janë yje të skenës muzikore. Por ka kohe që në mediat rozë raportohej që ato nuk flasin më njëra-tjetren.

Ishte Zanfina ajo që e demantoi këto lajme duke thënë së ato mbajnë kontakt.

Por, deklaratat e saj nuk duken shumë të besueshme, distanca mes tyre gjatë varrimit të nënës së tyre e dëshmon këtë, raporton Periskopi.com.
Aq i madh ishte hidhërimi mes motrave sa që me gjasë as vdekja e nënës nuk i pajtoi ato.
adelinaFoto ilustruese

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme