Atentatori i Erdoganit: Gruaja le të divorcohet nga unë, le tua ndryshojë mbiemrat edhe fëmijëve

Gökhan Sönmezateş, gjeneral brigade ka pranuar fajësinë e tij në akuzën për koordinimin e sulmit në hotelin ku qëndronte presidenti i Turqisë, Rexhep Tajip Erdogan. Sonmezates ka thënë se ka qenë i mashtruar. Në këtë tentativë mbetën të vrarë dy polic turq.
Ai ka pasur një kërkesë të çuditshme, njofton portali Sakte.net “ Lajmërojeni gruan time dhe i thoni ta paraqet kërkesën për divorc sepse unë kam bërë një krim të madh. Ua ndryshoni mbiemrin edhe fëmijëve të mi”, ka thënë ai para prokurorisë./Sakte.net

Lini Një Koment

Shiko t'gjithë komentet

Veq Lexuesit e regjistruar mund të komentojnë