Atletico Madrid – Real Madrid, formacionet e skuadrave (FOTO)

Atletico Madrid do ta tentojë të pamundurën ndaj Real Madridit. Ekipi i Zinedine Zidane ka fituar duelin e parë me rezultat 3:0 dhe është favorit absolut për t’ju bashkuar Juventusit në finale. “Mundo Deportivo” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme