Aurela Gaçe bëhet nënë për herë të dytë

Aurela Gaçe ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë, të paktën sipas disa burimeve për revistën Anabel.

Këngëtarja shqiptare ka lindur një vajzë, pesë vjet pas Grace, fëmijës së saj për të dhe bashkëshortin Skerdi.

Ende nuk dihen detaje të tjera dhe emri i vogëlushes mbetet të zbulohet në vijim.

3333

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme