Aurela Gaçe sjell këngën më të re “Nënë e imja nënë” (Video)

Këngëtarja e famshme shqiptare Aurela Gaçe ka publikuar projektin e saj më të ri me titull “Nënë e imja nënë”.

Kënga e re e Gaçes është me motive nga jugu i Shqipërisë. Për muzikën e saj dhe orkestrimin është përkujdesur Adrian Hila.

Adrian Hila dhe Nexhip Seraj janë kujdesur për tekstin e këngës, ndërsa videoklipi është realizuar nga “MaxProduction”.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme