Autobusi i së ardhmes (VIDEO)

Duhet ta shihni patjetër këtë. Ky është autobus që në të ardhmen do të jetë pjesë e çdo qyteti.

Mënyra si është ndërtuar ky autobus është shumë e veçantë, vozitësi nuk ka nevojë të drejtojë atë nga që gjithçka është automatike.

Ka mbushës elektronik për telefon si dhe wireless, gjithashtu nuk ka karrige të zakonshme siç jemi mësuar t’i shohim mirëpo ka kolltuke, karrige të veçanta, dyer, e formë tejet moderne.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme