Azra del me aktorin që do e donte çdo vajzë, shikoni si duken

Alina Boz është një prej aktoreve më të pëlqyera nga kinematografia turke.

Ajo u bë e njour që në daljen e parë dhe tani po arrin popullaritet të madh me rolin e ‘Azrës’ në serialin ‘Mos ma lësho dorën’,

Azra përveç që arriti të ketë famë ajo zuri edhe shumë shoqëri me të cilët mban raporte edhe në realitet.

E atë që e ka më së shumti mik është padyshim aktori Alp Navruz që në serial luante rolin e ‘Xhenkut’.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme