Azra dhe Xhenk të dashur edhe në realitet? Kjo do t’ju befasojë

Seriali “Mos ma lësho dorën” po bëhet tejet i ndjekur si në Turqi ashtue edhe jashtë saj

Ai po transmetohet edhe për publikun shqiptar ku po bëhet tejet i pëlqyer.

Sigurisht që janë rolet e Azrës dhe Xhenkut ato më të rëndësishmet dhe më të pëlqyerat.

Në foton që po qarkullon së fundi në internet shihen ata të dy shumë afër njëri-tjetrit e që i kanë bërë fansat të dyshojnë se janë më shumë se shokë edhe në realitet.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme