Bakayoko te Chelsea, punë e kryer

Klubi londinez, Chelsea, është afër transferimit të mesfushorit të Monacos.

Tiemoue Bakayoko do të jetë përforcimi i radhës për Antonio Conten tek Chelsea, pasi që mesfushori francez tashmë ka kryer testet mjekësore dhe do t’i bashkohet kampionëve të Anglisë.

Lajmet e fundit rreth Interit

Chelsea ka ofruar 40 milionë euro të cilat janë pranuar nga Monaco dhe gjatë kësaj fundjave pritet të vijë edhe zyrtarizimi për transferimin e 22-vjeçarit në Stamford Bridge.

Për Bakayokon ka shprehur interesim më herët edhe Manchester United. /Telegrafi/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme