Ballistët ”pushtojnë’’ Çekinë

Tifozët tetovarë kanë udhëtuar drejtë Republikës së Çekisë për ta përkrahur Shkëndijën e Tetovës

Shkëndija do ta ketë përkrahjen e tifozëve të flaktë të saj, Ballistëve, në ndeshjen e kthimit ndaj Mlada Boleslav.

Shkëndija është në prag të kualifikimit në fazën tjetër të Europa Leagues pasi ndeshjen e parë e ka fituar me rezultat 2:0.

Ndeshja mes Mlada Boleslavit dhe Shkëndijës do të luhet sonte nga ora 19:00 /Express

Lini Një Koment

Shiko t'gjithë komentet

Veq Lexuesit e regjistruar mund të komentojnë