Ballo e inaugurimit, Ivanka Trump cilësohet si “Princesha e mbrëmjes” (FOTO)

Edhe pse Zonja e Parë, Melania Trump tërhoqi vëmendjen me fustanin e bardhë në Ballon e Inagurimit, mediat amerikane cilësuan si Princeshë Ivankën.

Ivanka Trump kishte veshur një fustan me kristale nga Carolina Herrera. Ajo u shfaq në ballo me bashkëshortin e saj, Jared Kushner, i cili është dhe Këshilltari i Lartë i Donald Trump.

Ivanka është vajza e parë e Donald Trump nga martesa e tij e parë me Ivana Trump./revistawho

Screenshot_15

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme