Barça-City, ja 5 duelet më interesante të super sfidës (FOTO LAJM)

E mërkurë, 19 Tetor 2016  –  Sakte.net

Sonte në mbrëmje do të luhet një ndeshje e madhe, e cila nuk duhet humbur për asnjë kusht. Barcelona dhe Manchester City do të përpiqen që të fitojnëduelin që vendos shumë për vendin e parë në grup.

Duke ju referuar sajtit të njohur “Marca”, Albeu ju sjell më lart 5dueletinteresante.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme