Barcelona blen katër lojtarë në Milano? (Foto)

Drejtuesit e Barcelonës ishin të pranishëm në derbin mes Milanit dhe Interti. Drejtusit e klubit nga Camp Nou kanë shfaqur interesim për dy lojtarë të Rossonerëve dhe dy të Nerazzurvëe.
Sipas të përditshmes sportive katallane, Mundo Deportivo, drejtori sportiv i Barcelonës, Robert Fernandez të dielën ishte në San Siro për të shikuar derbin mes Milanit dhe Interti.

Fernandez, përveç që ka shijuar derbin, ka vëzhguar nga afër mbrojtësin e talentuar të Milanit, Mattia De Sciglio, përcjell Express.

Përveç, De Sciglio, ai ka vegjuar edhe Ignazio Abaten, i cili është lojtarë që i konvenon Luis Enriques për një periudhë të shkurtës.,

Kurse, në sy të Fernandezit kanë rënë edhe dy yjet e Interit, Ivan Perišić dhe Geoffrey Kondogbia.

untitled_1479799205-6607730

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme