Barcelona dhe Atletico gjejnë marrëveshje për Griezmann

Antoine Griezmann do të transferohet te skuadra e Atletico Madrid.

Ylli francez, Antoine Griezmann do të kthehet në mënyrë të përhershme në ‘Metropolitano’, tek Atleti.

‘Relevo’ raporton se Atleti dhe Barca janë pajtuar për transferimin e lojtarit.

Çmimi që do të paguajnë ‘Rojiblancos’ për francezin shkon në 20 milionë + 2 të tjera në formë bonusesh.

Griezmann po qëndron tek Atletico si i huazuar, kurse te Barca s’do të ketë vend të kthehet.

Mbetet të shihet nëse marrëveshja e raportuar nga ‘Relevo’ do të konfirmohet edhe zyrtarisht.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme