Barcelona – Las Palmas, formacionet (Foto)

Barcelona dhe Las Palmas do të përballen sot nga ora 16:15, në Camp Nou, në kuadër të xhiros së 18-të të La Ligas

E përditshmja sportive katallane, Sport, ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave.

Luis Enrique në këtë takim do të luajë me formacionin më të mirë të mundshëm që ka në dispozicion. /Express/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme