Barcelona pret Arsenalin për trofeun Joan Gamper, formacionet zyrtare

Barcelona dhe Arsenali pritet që të luajnë sonte një ndeshje miqësore në Nou Camp

Për Arsenalin kjo do të jetë ndeshja e fundit parasezonale derisa pas një jave do të luajë kundër Neëcastle si mysafirë.

Arsenali nuk ka ftuar fare Pepe (i sapotransferuar në Arsenal), Lacezette (i lënduar), Iwobi por edhe Elneny .

Ndërkohë për Barcelonën Messi nuk ka startuar por është në bankë rezervë, mirëpo ka startuar Griezmann.

Formacionet zyrtare:

Barcelona

Arsenal

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme