Barcelona – PSG, ku ishin Ronaldo dhe Georgina? (Foto)

Si duket Cristiano Ronaldo ka preferua të kaloj natën me të dashurën Georgina Rodriguez, sesa të shikoj ndeshjen mes Barcelonës dhe PSG-së (6:1)

 

Cristano Ronaldo ka kaluar një tjetër mbrëmje nën shoqërinë e të dashurës, Georgina Rodriguez në Madrid

Bukuroshja spanjolle është parë shpesh herë me yllin e Real Madridit pasi janë lidhur, por jo gjithmonë kanë qenë në humor të mirë.

Por, historia e nisur në nëntor të vitit të kaluar, mesa duket vijon të bëhet gjithnjë e më serioze.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme