Barcelona-Real Madrid, lajm i pabesueshëm nga shorti i Ligës së Kampionëve (FOTO)

Tifozët e Barcelonës e duan Real Madridin në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve.

Në një sondazh të “Mundo Deportivos”, vetëm 2% e votuesve kanë zgjedhur Juventusin.

Më së shumti vota ka marrë Real Madridi, plot 43% dhe më pas Leicesteri, 38%, përcjellë lajmi.

E një El Clasico në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve, do të ishte padyshim “çmenduria” më e madhe e shortit në vitet e fundit.

Shorti hedhet nesër me fillim prej orës 12:00.

camp_nou_final_copa_rei

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme