Barcelona-Real Madrid? Na pret një short drithërues (FOTO)

El Clasico mund të luhet në kuadër të Kupës së Mbretit.

Sot (e premte) në ora 12:00 do të hedhet shorti për rrethin e dytë të Kupës së Spanjës.

Mediat spanjolle e kanë cilësuar këtë short si drithërues, pasi që mund të vë përballë skuadra të mëdha, përcjellë lajmi.

Pos sfidës Barcelona-Real Madrid, shorti mund të prodhojë ndeshje tjera interesante mes këtyre dy skuadrave dhe ekipeve tjera si Atletico Madrid apo Sevilla.

Vlen të theksohet që në këtë rreth zhvillohen dy ndeshje, ndërsa skuadrat që janë një kategori më lartë e luajnë ndeshjen e kthimit në shtëpi.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme