Barcelona – Villarreal, shikojeni formacionin e Enriques (FOTO)

Barcelona dhe Villarreal ndeshen sonte në La Ligë. “Mundo Deportivo” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme