Bashkëshortja bukuroshe e deputetit Shaip Muja

E premte, 04 Nentor 2016 – Sakte.net   /

Në shikim të parë do të mendonit se mund të jetë vajzë e re , por në fakt është bashkëshortja kaq e re dhe kaq bukuroshe e deputetit Shaip Muja

 

Gruaja e tij, Anita ka postuar disa fotografi në rrjetin social “Facebook”, e cila duket për mrekulli.

Ndryshe, Shaipi dhe Anita ka kohë që janë të martuar dhe kanë dy djem. Derisa prindërit vinë nga fusha e mjekësisë, djemtë e tyre merren me sport. /ZERI/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme