Bashkohen aktorët e “The Godfather” pas 45 viteve

Ekipi i filmit më të famshëm të të gjitha kohërave “The Godfather”, janë takuar në 45 vjetorin e realizimit të tij në festivalin e filmit Tribeca.

Regjisori Francis Ford Coppola ishte i shoqëruar nga aktorët Al Pacino, Robert Duvall, Diane Keaton, Talia Shire, James Caan si dhe Robert De Niro, i cili mori pjesë vetëm në pjesën e dytë të këtij filmi.


Kjo mbrëmje zgjati rreth 9 orë, kështu duke shfaqur dy pjesët e filmit “The Godfather” dhe duke diskutuar rreth vështirësive dhe të mirave gjatë dhe pas xhirimeve të tij.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme