Bayern tronditet pas eliminimit nga Liga e Kampionëve (Foto)

Pas eliminimit nga Liga e Kampionëve, Bayern Munich pritet ta humbë edhe portierin gjerman, Manuel Neuer

 

Carlo Ancelotti, trajneri i Bayern Munichut, ka marrë një tjetër lajmë të keq pas eliminimit nga Liga e Kmapionëve.

Portieri gjerman, Manuel Neuer ka lënduar gjurin në humbjen ndaj Real Madridit (4:2) dhe pritet të mungoj në pjesën e mbetur të sezonit.

Bayern Munich ka njoftuar se Neuer do t’i nënshtrohet një ekzaminimi mjekësor për ta kuptuar shkallën e lëndimit, përcjell Express.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme