Bayern zhvillon bisedime të fshehta me këtë lojtar

Sipas informacioneve të Sky, dje në Mynih është zhvilluar takimi i parë mes drejtuesve të Sasa Kalajdzic dhe përgjegjësve në FC Bayern.

Drejtori sportiv Hasan Salihamidzic dhe Marco Neppe, drejtori teknik i Bayernit, u takuan me këshilltarin e Kalajdzic, Sascha Empacher për negociata sekrete.

Sky mësoi se FC Bayern e dëshiron shumë sulmuesin austriak, përcjell ORAinfo.

Prandaj sot u zhvillua raundi i dytë i negociatave. Këtë herë në Säbener Straße. Sky i kapi këshilltarët Kalajdzic duke udhëtuar në parkingun nëntokësor në 5:12 pasdite. Mezi një orë më parë, Neppe u shfaq dhe hyri në ndërtesën e zyrës nga dera e përparme./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme