Beatrix e pakujdesshme, ekspozon vetën më shumë se ç’duhet

Beatrix Ramosaj, padyshim është njëra nga personazhet më të komentuara.

Ani pse ka kohë të gjatë se është në botën e muzikës, ajo më shumë së fundmi është përfolur për lidhjen që krijoi brenda Big Brother Vip, shkruan ORAinfo..

Duke qenë se romanca e saj me Donaldin nuk zgjati, ajo u vërsul nga një mori komente negative, të cilat i ka përjetuar shumë keq.

Tani, duket se ajo e ka marrë vetën dhe po shijon disa ditë pushimi. Por, në foton e fundit ajo është treguar e pakujdesshme, pasi që për pak sa nuk i dalin të pasmet nga bluza e shkurtë./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme