Beatrix harron që është në fokus të kamerave, zhvishet dhe zbulon më shumë se ç” duhet

Big Brother po vazhdon të jetë një emision shumë i shikuar.

Banorët kanë filluar përgatitjet për spektaklin sonte në Big Brother VIP Albania.

Por, shpeshherë vajzat e shtëpisë më të famshme në Shqipëri harrojnë se janë në transmetim live, gjatë kohës kur ato bëhen gati.

Njësoj ka ndodhur pak më parë edhe me Beatrix Ramosaj, teksa ajo kishte zgjedhur të veshi një fustan ngjyrë jeshil, këngëtarja zhvishet në pjesën e sipërme.

Por, raste si ky i Trixës nuk kanë qenë të pakta, pasi momente të tilla kanë ndodhur dhe me banore të tjera, si Arjola, Beniada dhe Fifi.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme