Bebe e dashuruar në ngjyrën e kuqe (Foto)

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha është admiruese e ngjyrës së kuqe dhe këtë mund ta shohim shumë shpesh në trupin e saj.

Viti 2017 duket se ka filluar me shumë suksese për të.Bebe së fundmi ka publikuar disa fotografi nga pjesëmarrja e saj në emisionin Goodmorning America, ku ishte veshur e tëra në të kuqe.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme