Bebe Rexha e ndan shtratin me këtë mashkull (FOTO)

Bebe Rexha përmes disa videove dhe fotografive të postuara në Snapchat, shihet gjithnjë afër një djaloshi, i cili e shoqëron nëpër të gjitha organizime ku ajo shkon.

Por, mbrëmë ajo e ka postuar një video, ku shihet e shtrirë në shtrat me të njëjtin person, duke thënë:

“Unë çdo natë jam e shoqëruar nga një mashkull në shtrat. Por fatkeqësisht mashkulli në fjalë është homoseksual”, tha këngëtarja duke qeshur.

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme