Befasi, ja ku mund të përfundojë Lingard

Jesse Lingard do të udhëtojë në SHBA për të zhvilluar diskutime me shumë klube të MLS-së rreth mundësisë së ardhjes në ligë, raporton ESPN.

Ish-mesfushori i Manchester United është një agjent i lirë dhe ka tërhequr interes nga West Ham dhe Everton, përcjell ORAinfo.

Megjithatë, ai është gjithashtu subjekt i interesit nga MLS në ato që janë përshkruar si marrëveshje “themelore”./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme