Befason Genta Ismajli ndryshon ‘look’-un

Këngëtarja Genta Ismajli, njihet për guximin e saj për të eksperimentuar me dukjen. Mirëpo kësaj radhe ka befasuar shumë

Ajo ka prerë flokët dhe është bërë biondinë. Këtë ndryshim Genta e ka ndarë me fansat në llogarinë personale në Instagram. Aty ka publikuar një fotografi me pamjen e saj të re.

Ndërkohë që artistja nga aspekti profesional është duke shijuar suksesin e këngës “Squat Baby”.