Bëhen bashkë “divat” e muzikës shqipe, një foto sa 1000 fjalë (Foto)

Dy bilbilat e muzikës shqipe, Nexhmije Pagarusha dhe Shkurte Fejza janë bërë bashkë në një takim miqësor.

Indeksonline ka siguruar fotografinë e takimit të tyre ku divat e muzikës shqiptare shihen në përqafim të njëra tjetrës.

Ka qenë Shkurtja ajo që ka gjetur kohë për të vizituar Nexhmije Pagarushën në banesën e saj.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme