Bëhen bashkë dy djemtë më të mirë të Gjakovës (FOTO)

Dy figura të shquara nga qyteti i Gjakovës janë bërë bashkë.

Bëhet fjalë për ish-kapitenin e Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, dhe violinistin me famë botërore, Shkëlzen Doli.

Doli ka publikuar një fotografi në Facebook, me Lorik Canën.

“Mbahu shqipe mos ke frikë se i ka djemtë në Gjakovë”, ka shkruar Doli në Facebook.

Të dy këta janë të ftuar në ceremoninë e shenjtërimit të Nënës Terezë më 5 shtator në Vatikan, shkruan Lajmi.net

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme