Beniada e dridh të pasmet, shkakton “tërmet” në Big Brother VIP

“Tërmet” në Big Brother VIP, Beniada dridh të pasmet.

Ajo është njëra nga banoret e shtëpisë e cila krijon atmosferë aty brenda dhe është gjithashtu shumë pozitive.

Beniada Nishani edhe sot është zgjuar më me qejf e cila ka nisur ditën dukë kërcyer, shkruan lajmi.net.

Derisa po qëndron në oborr ajo dëgjon një këngë argëtuese me të cilën kishte kërcyer në njërën nga provat javore të ‘Vëllait të Madh’.

Ndërkohë, ajo shihet duke kërcyer teksa therret edhe Einxhel për t’iu bashkangjitur.

Beniada, arrin të marrë vëmendje me lëvizjet provokuese para kamerave.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme