Berisha i shënon gol ish-skuadrës, ia siguron fitoren Melbourne Victoryt (Video)

Besart Berisha ka shkëlqyer sërish në Australi për Melbourne Victory

Sulmuesi i Kosovës ia ka siguruar fitoren skuadrës së tij ndaj Brisbane Roar duke shënuar golin e vetëm dhe të tre pikëve në minutën e 70’të, shkruan Gazeta Express.

Ai ka luajtur te Brisban Roar për tre sezone, 2011/2014. /Express/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme