Bes Kallaku feston sot ditëlindje, mesazhi në tortën e Xhensilës është special (Foto)

Aktori i humorit Bes Kallaku, feston sot ditëlindjen dhe sigurisht që urimi më special është nga e fejuara e tij, Xhensila Myrtezaj.

 

Ajo çfarë bie në sy tek torta e cila është e mbushur nga fotot e Xhensilës, Besit dhe Gjyshes së tij është fraza, “Rrno për me tregue” e At Zef Pllumbit, të cilën aktori i ka bërë edhe tatuazh. Urime Besit për ditëlindjen e 31-të të tij.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme