Besiana Veselaj kështu iu këndon bashkatdhetarëve (Video)

Këngëtarja e muzikës popullore Besiana Veselaj ka ripërpunuar këngën “O bilbil” dhe e këndon shumë bukur në mënyrën e saj, shkruan Kosovarja.

Një interpretim mjaft i mirë nga këngëtarja Veselaj i kësaj kënge e cila iu kushtohet kurbetçinjve.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën të cilën ajo e ka realizuar edhe me video./Kosovarja

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme