Besnik Hasi takohet në Ligën e Kampionëve me skuadrën që e urren mese shumti

Pak ditë më parë trajneri shqiptar nga Kosova, përjetoi disa momente irritimi me tifozët e skuadrës së tij, Olimpiakos

Parrulla dhe brohoritje kundër tij dhe Kosovë. Kosova është Serbi ishte një parrullë e cila tentonte të acaronte Hasin, i cili nuk reagoi ndaj këti gjesti, përcjell Albeu.com

Por Hasi nuk e lënë me kaq problemet pasi në turin tjetër të eliminatoreve të Ligës së Kampionëve do të përballet me Partizanin E Beogradit.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme