Besniku i “NRG Band” vjen me foto nga pushimet (Foto)

Anëtari i grupit “NRG Band”, Besnik Qaka aktualisht ndodhet për pushime, andaj nuk kishte se si të mos “raportonte” me një foto çasti.

Besniku, duket se i ka dhënë vetës pak pushim, marrë parasysh se kjo verë ka qenë mjaft e ngjeshur për të, shkruan Indeksonline.

Këngëtari nuk ka treguar se më kë ka shkruar për pushime, dhe vlen të kujtojmë se Qaka e ruan me shumë kujdes jetën e tij private nga mediat rozë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme