Beyonce bombastike në darkën e ditëlindjes

Ajo ka gjasa të lind binjakë pasi është pothuajse në muajt e fundit të shtatzënisë së saj.

Por, pavarësisht një gjëje të tillë, Beyonce gjeti rrugë të dukej me të ëvrtetë tërheqëse dhe superseksi, njofton Klan Kosova.

35 vjeçarja kësaj here zgjodhi të shfaq linjat e saj prej një shtatzëne teksa po merrte pjesë në një darkë ditëlindjeje të një miku nga Los Angeles.

Zonja Bey e cila u pa në veturë bashkë me burrin e saj Jay Z, mbante të veshur një fustan të kuq ngjyrë të errët, njofton Klan Kosova.

3f63326300000578-4425710-she_s_back_she_had_her_blonde_locks_braided_much_like_in_the_vis-a-119_1492624321504

3f632fdf00000578-4425710-ravishing_she_put_on_quite_the_eye_popping_display_in_the_low_cu-a-121_1492624321506

3f63353f00000578-4425710-bumping_along_the_35_year_old_pregnant_star_rocked_a_low_cut_cli-a-116_1492624321349

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme