Biznesmeni gay shqiptar i përgjigjet kritikave: Jam super pjeshkë

Biznesmeni i njohur nga Tepelena, Elton Ilirjani, tërheq gjithmonë vëmendjen me daljet e tij në media, por edhe me postime në rrjetet sociale.

Ai ka pranuar hapur se është gay, e kjo gjë e ka vënë përballë edhe disa reagimeve jo fortë të këndshme. Por me sa duket biznesmeni e ka një përgjigje për të gjitha këto reagime.

Në Instastory, ai ka postuar një foto ku qëndron i ulur në një bordurë, ku një shigjetë tregon drejtimin për në tualet.

“Dedikuar injorantëve dhe idiotëve; më marshi të keqen dhe syri juaj në hale; Ishallah!”- shkruan ai mbi foton. ndërsa në një tjetër foto biznesmeni shkruan: më marshin të keqen se jam super pjeshkë! Kanë bukë të hanë?

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme